דף הבית / מידע שימושי / ספרי בגרות

רכישת ספרי בגרות

בחינות הבגרות מקיפות כמויות גדולות של חומרים ותכני לימוד, המוצעים בספרים ייעודיים למטרה זו. למעשה, ספרי הבגרות נועדו לסייע לתמידים להתכונן באופן מקצועי, מאורגן, מקיף, מעמיק ומדויק לקראת הבחינה. הספרים מוצעים עבור כל מקצועות הבגרות, החל במתמטיקה ועד לתנ"ך, וניתנים לרכישה בחנויות רבות בכל רחבי הארץ.

ספרי בגרות עדכניים

נבחנים רבים שוגים ולומדים מספרי בגרות ישנים שיש ברשותם עוד מתקופת לימודיהם בתיכון. במרבית המקרים ספרים אלו אינם עדכניים ואינם מכילים חומרי לימוד חדשים שהוספו לבחינה, או שהם מכילים תכנים שכבר אינם רלוונטיים לבחינות העכשוויות. מעבר לכך, לעיתים קרובות הספרים מבוססים על שיטות לימוד מיושנות ונוקשות. לכן, הכנה לבגרות חייבת להיעשות עם ספרי בגרות עדכניים, איכותיים ומתקדמים מבחינת שיטות ההוראה. יש לרכוש ספרים המכילים מגוון גדול של תרגילים וגם בחינות קודמות, ובתוך כך מכינים את התלמידים באופן הטוב ביותר לקראת הבחינה.

ספרי בגרות במסגרת קורסים

במסגרת קורסי הכנה מקצועיים ואיכותיים לבגרות מסופקים לתלמידים ספרים עכשוויים, המתעדכנים מידי שנה בתכני הלימוד הנדרשים. ספרים אלו כתובים בשפה ברורה, קריאה ומהנה, ומוצעים עבור מגוון גדול של מקצועות כמו לשון, מתמטיקה, ספרות ואנגלית. כמו כן, משנה לשנה מעדכנים את הספרים בשיטות לימוד שהוכחו כיותר יעילות ואפקטיביות, ובנוסף לכך מובאים בהם מבחני בגרות קודמים המסייעים בתרגול והכנה.

לימוד עצמאי עם ספרי בגרות

בעזרת ספרי בגרות ניתן להתכונן לקראת מרבית הבחינות באופן עצמאי, בין אם כתוספת לחומר הנלמד במסגרת הקורס או אם כלימוד לבד ללא עזרה חיצונית. חשוב להדגיש כי ספרים אלו אמנם מכילים את כל התכנים הרלוונטיים לבחינה, אך הם לא מהווים תחליף לקורס מקצועי המספק ביאור והכוונה לגבי תכנים ותרגילים שאינם נהירים. בעזרת הכוונה מקצועית ניתן ללמוד באופן עצמאי מספרים אלו, ולפנות לקבלת סיוע בכל  תוכן, שאלה או תרגיל שאינם מובנים. בשיטה זו ניתן להפיק את המקסימום מספרי הלימוד לבגרויות.

ספרי בגרות במתמטיקה

מתמטיקה נמנית ללא ספק על התחומים המרכזיים בהם קיימת חשיבות מרובה לתרגול והכנה בעזרת ספרי בגרות. מדובר בספרים עדכניים המבוססים על צרכי הלימוד של התלמידים לאורך השנים, מכילים הסברים ברורים ומפורטים בכל נושא, ומלווים במספר רב של דוגמאות התורמות להבנת החומר הנלמד. כמו כן, ספרי הבגרות במתמטיקה כוללים כמות נכבדת של תרגילים ובעיות, שבדרך כלל מאורגנים באופן הדרגתי מתרגילים קלים לקשים. גישה זו מאפשרת התקדמות מסודרת ומדורגת בחומר. מעבר לכך, בספרי הבגרות במתמטיקה ניתן למצוא עשרות בחינות בהתאם למתכונת החדשה של הבחינה, מה שמעניק לתלמיד הכרות מעמיקה עם נוסח, תכני ומבנה הבחינה.

מידע נוסף שיעניין אותך:

טיפים לבגרות >>

חישוב ממוצע בגרות >>

 

צרו קשר

"אמור לי ואשכח, למד אותי ואזכור, שתף אותי ואלמד." ב. פרנקלין -
גם המסע הכי ארוך מתחיל בצעד אחד קטן- ביחד נעבור את הבגרות במתמטיקה