דף הבית / מידע שימושי / למידה אונליין לבגרות במתמטיקה

מהי למידה אונליין?

מידי שנה בכל רחבי העולם מאות אלפי תלמידים לומדים בשיטת אונליין לקראת הבחינות, בין אם מדובר על מבחני בגרות במתמטיקה בישראל או בחינות באוניברסיטאות בארה״ב, אין ספק שהשיטה הוכיחה את עצמה, במיוחד כאן בארץ. למידה אונליין היא למידה בתנאים שלנו ולא בתנאים של בית הספר המלמד, אנחנו רשאים לצפות בכל שיעור בזמננו הפנוי מכל מקום בעולם וכמה פעמים שנרצה (תחשבו על זה רגע, לא הבנו נושא מסוים? אין בעיה, נחזור על אותו נושא שוב ושוב עד שנהיה בטוחים שהבנו לפחות כמו המורה!), בנוסף אנחנו כתלמידים מקבלים חיזוקים ותמיכה במהלך הלימודים מצוות ההוראה כך שגם אם לרגע אחד נחשוב שאנחנו לבד, נראה שבעצם יש צוות שלם שעומד מאחורינו ובא לעזור לנו. לאחר שאנחנו בטוחים שאנו מבינים את החומר נמשיך לשיעורי הבית שפתאום יראו לנו מאוד קלים והרי אין פלא, אנחנו שולטים בנושא. נתקענו בבעיה? תמיד ניתן לקבוע פגישה עם המורה או לשלוח לו שאלות.

אז מהי למידה אונליין? במשפט אחד זוהי למידה ששמה אותנו התלמידים במרכז ולא את קבוצת הלימוד או הכיתה אליה אנחנו שייכים.

יתרונות שיטת למידה אונליין להשלמת בגרות במתמטיקה

נזכיר בקצרה את יתרונות לימודים אונליין להשלמת הבגרות במתמטיקה:

  1. עלות הלימודים בבגרות אונליין זולה משמעותית מבכל מקום אחר, המחיר שווה לכל נפש והוא לא נמדד במשכורות כמו בכל מכון הכנה אחר להשלמת בגרות במתמטיקה.
  2. יעילות הלימודים. הלימודים זמינים מכל מקום בעולם ובכל שעות היממה, יחד עם זמינות הצוות יעילות הלמידה מביאה את התוצאות הרצויות.
  3. ניסיון. צוות ההוראה בבגרות אונליין בעל ניסיון של שנים בהוראה איכותית השמה דגש רב על הבנת החומר ואופן העברתו.
  4. תרגול ומרתונים. במהלך הקורס ישנם אינסוף תרגולים של כל נושא ונושא ולקראת הבחינה מרתונים של בחינות משנים קודמות ושל מתכונות הנכתבו ע״י הצוות המקצועי ביותר.

האם באמת אפשר להצליח בבגרות בלמידה אונליין?

כמובן, כפי שציינו, מידי שנה מאות אלפי תלמידים לומדים בשיטה זו ומצליחים להוציא ציונים גבוהים הרבה יותר מבכל שיטת לימוד אחרת. בבגרות אונליין מידי שנה לומדים מאות תלמידים לקראת הבחינה במתמטיקה, תלמידים הלומדים לבגרות אונליין, מצליחים להוציא פעם אחר פעם את הציונים הגבוהים ביותר במתמטיקה וזאת אחרי שעות של שיעורים מפורטים השמים דגש עמוק על הבנת החומר, תרגול החומר, טיפים ועצות ממומחים לקראת מבחן הבגרות במתמטיקה, תמיכה מלאה, שיעורים פרטיים, מרתונים לקראת הבחינה ועוד.

ממוצע הציונים של תלמידי בגרות אונליין שסיימו את המסלול גבוה מ-90 בבגרות במתמטיקה.

מידע נוסף שיעניין אותך:

צרו קשר

"אמור לי ואשכח, למד אותי ואזכור, שתף אותי ואלמד." ב. פרנקלין -
גם המסע הכי ארוך מתחיל בצעד אחד קטן- ביחד נעבור את הבגרות במתמטיקה